Kto sme?

V Olivovaní s nadšením prinášame na Slovensko vysokokvalitný olivový olej a olivové výrobky z Grécka z miestnych zdrojov. Veríme, že každý by si mal užívať zdravé účinky olivových produktov a krásu umenia, ktoré pochádza od našich slovenských umelcov.

V Olivovaní sa snažíme vytvoriť kultúru, v ktorej budú ľudia lepšie informovaní o zdravotných prínosoch olivových produktov, podporovať a propagovať miestnych slovenských umelcov a lepšie chápať význam krásy a umenia. Propagujeme tiež Grécko ako zdroj kvalitných výrobkov a zážitkov. Spoluprácou s miestnymi slovenskými umelcami pri tvorbe krásnych obalov na výrobky Olivovanie nielen podporujeme a propagujeme miestne slovenské talenty, ale aj uznávame krásu umenia a kultúry tejto krajiny.

Zaviazali sme sa vytvoriť komunitu, ktorá je nadšená pre zdravie, krásu a umenie a ktorá si cení dôležitosť podpory miestnych umelcov a podnikov. Tešíme sa, že sa nám podarí spojiť to najlepšie z Grécka a Slovenska a vytvoriť kultúru, ktorá je jedinečná a zmysluplná. Ďakujeme, že sa k nám na tejto ceste pridáte!