Ambassador

Volám sa Martin a som ambasádorom značky Olivovanie.

Čo to obnáša?

To znamená, že mi chutia produkty značky Olivovanie, páči sa mi ich dizajn, chápem dôležitosť konzumácie kvalitných potravín pre moje zdravie, a preto tie produkty aj sám kupujem. Jednoducho sa viem za túto značku postaviť. Okrem toho, v mojom okolí sú ľudia, o ktorých viem, že by uvítali nielen vynikajúcu chuť, pekný dizajn alebo rozumejú zdravotným účinkom produktov z olív, a preto chcem s nimi zdieľať značku Olivovanie.

Ako to funguje?

Dostal som jedinečný kód s názvom MARTIN10, ktorý poskytuje 10% zľavu na všetky produkty v e-shope olivovanie.sk. Tento kód posielam všetkým – rodine, priateľom a známym, a samozrejme ho používam aj ja, takže nakupujem so zľavou 10%. Keďže som ambasádor, to nie je všetko.

Čo viac?

Na základe mesačného obratu, ktorý generujem prostredníctvom môjho kódu MARTIN10, dostávam jednorazovú poukážku v hodnote 10% z tohto obratu.

Príklad: Ja a ktokoľvek iný používame môj kód MARTIN10. Spolu nakúpime za 100 eur v mesiaci máj. Na začiatku júna dostanem jednorazovú poukážku na nákup produktov v hodnote 10 eur (10% z obratu 100 EUR).

A ešte si viem aj privirobiť. Ako?

Príklad: Nakúpim si produkty na olivovanie.sk v hodnote 150 EUR. Použijem môj kód MARTIN10, takže zaplatím iba 135 EUR. Produkty predám za oficiálne ceny uvedené na stránke olivovanie.sk, teda získam 150 EUR. To znamená, že si nechám zisk 15 EUR, ktorý je mojou províziou.